Переклад

Бюро перекладів “Вчасно” здійснює переклад більш ніж на 40 мов світу.

У нас ви можете замовити як переклад диплому, переклад довідки чи переклад паспорту так і переклад контракту та навіть переклад художньої книги.

Підготуємо для Вас пакет документів для подачі в посольство з апостилем чи легалізацією (за необхідності) та засвідченням.
Переклад документу може бути засвідчено нотаріально, печаткою бюро перекладів, чи Присяжним перекладачем, залежно від Ваших вимог.

v4asno 689х390-4
v4asno 688х378-3
Апостиль

Апостиль – стандартний за оформленням міжнародний штамп, що підтверджує законність того чи іншого офіційного документа. Він ставиться на оригіналах документів державного стандарту чи на їх нотаріальних копіях.

Після апостилювання документів, виданих в одній державі, вони набувають повної юридичної сили в іншій. Проставляння Апостилю на документах, що видані недержавними установами, неможлива.

Підтверджується автентичність документів офіційними органами України: Міністерством юстиції(документи видані органами РАЦС, нотаріальні та судові документи), або Міністерством закордонних справ (довідки: про несудимість, медичні, з податкової та інші) або Міністерством освіти (документи видані освітніми установами). До якої саме інстанції потрібно звернутися, щоб поставити Апостиль, залежить від виду документу.

Бюро Перекладів “Вчасно” пропонує допомогу в оформленні офіційних документів, а саме: апостиль на диплом, апостиль на свідоцтво, апостиль на довідку про відсутність судимості та інші документи!

Легалізація

Легалізація – це підтвердження юридичної сили документів, що видані офіційними установами України, на території іншої країни.

Легалізації документів через консульство вимагають країни, що не входять до складу держав-учасниць Гаазької конвенції.

Процедура консульської легалізації здійснюється поетапно та передбачає проставляння печатки Мінюсту України та Міністерства закордонних справ, здійснення нотаріально завіреного перекладу отриманого документа та проставляння на ньому печатки консульства (або посольства) необхідної держави.

Процедура легалізації в тій чи іншій інстанцій може тривати 2-10 робочих днів.

У разі звернення до Бюро Перкладів “Вчасно” Ви можете розраховувати на максимально швидку легалізацію необхідних документів у міністерствах, посольствах чи консульствах.

v4asno 689х390-2
v4asno 688х378-2
Нострифікація

Нострифікація – це процедура визнання документів про освіту, виданих іноземною державою.

У результаті власник іноземних документів про освіту отримує свідоцтво, яким підтверджується право власника документів, виданих навчальним закладом іншої держави, на продовження освіти або працевлаштування за фахом у вищому навчальному закладі України або в установах на всій території нашої країни.

Видається таке свідоцтво на підставі рішення компетентного органу – вищого навчального закладу або Міністерства освіти і науки України.

Бюро Перекладів “Вчасно” ретельно готує документи. Точний професійний переклад назв предметів та іншої спеціальної термінології, виконаний нашими фахівцями, впливає на успішність підтвердження законності Вашого диплома.

Замовте нострифікацію диплому про освіту в нашій компанії та переконайтеся, що ми максимально відповідально виконуємо свою роботу!

Витребування довідки про відсутність судимості

Довідку про відсутність судимості найчастіше замовляють під час підготовки документів, необхідних для виїзду за кордон чи оформлення на роботу, здійснення усиновлення або встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення встрачених документів та ін.

На можливість отримання довідки не впливає місце Вашої реєстрації або наявность українського громадянства.

Існує два види довідки про про відсутність судимості. Ви можете замовити «скорочений» варіант або «повний». Вимоги та ситуації бувають різні, отже, в одному випадку людина має довести лише те, що вона не має судимості, в іншому – має бути підтверджено, що особа не лише не має судимості, але й ніколи не була засуджена, навіть якщо судимість відповідно до Кримінального кодексу України було погашено чи знято.

Звертайтеся до Бюро Перкладів “Вчасно”: ми допоможемо Вам швидко отримати довідку про відсутність судимості!

v4asno 689х390-1
v4asno 688х378-4
Витребування дублікатів

Витребування документів – це одержання дублікатів, аналогічних раніше виданим оригіналам (наприклад, свідоцтва про укладення чи розірвання любу, свідоцтва про народження та ін.).

Щоб прискорити та спростити процес, звертайтеся до спеціалістів “Українського центру апостиля та перекладів”: ми надамо Вам сприяння щодо витребування необхідних офіційних документів.

Для того, що об наші співробітники мали змогу представляти Ваші інтереси в офіційних установах, Вам потрібно оформити довіреність, яка передбачає надання їм таких повноважень. Якщо Ви знаходитесь на території України, її можна замовити в нотаріальній конторі. У разі, якщо Ви перебуваєте закордоном, таку процедуру можна здійснити як у місцевого нотаріуса, так і в українському консульстві.

Бюро Перекладів “Вчасно” допоможе отримати дублікати документів у будь-якому місті України!