Сформуйте звернення, ми Вам зателефонуємо.
Напишіть нам!
Дякую, ми скоро передзвонимо
Помилка провірте поля і файл
Оформіть замовлення, ми Вам зателефонуємо.
Відправити файл на переклад
Завантажити файл ['.doc','.docx','.txt']
Контактні дані
Дякую за звернення
Помилка провірте поля і файл
Текст про те як ми сильно любимо своїх клієнтів
Відправити файл на переклад
Завантажити файл ['.doc','.docx','.txt']
Ціна ~ 1234567 - UAH

Послуги

translation
Переклад
Від 35 ГРН
«Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина», - казав відомий класик І. Франко. Не у всіх у ритмі сучасного життя є час вивчати мови, а з іноземними мовами так чи інакше зустрічаються усі, особливо під час оформлення документів, перекладів, тощо. У таких ситуаціях Вам стане у нагоді бюро перекладів «Вчасно». Ми здійснюємо переклад офіційних документів, текстів у художньому, розмовному, офіційно-діловому стилях, технічної, юридичної, економічної, медичної документації 45 мовами світу.
Замовити дзвінок
legalization
Апостиль документів
Від 175 ГРН
Апостиль стане у нагоді тим, хто матиме справу з країнами, що уклали Гаазьку конвенцію: працюватимуть там, навчатимуться, проживатимуть. Без цієї печатки країни не визнають документ законним. Замовити апостиль також необхідно тим, хто планує одруження з громадянином іншої країни або ж зміну громадянства. Якщо Вам необхідно швидко підтвердити законність документів то звертайтесь в бюро перекладів «Вчасно».
Замовити дзвінок
Приклади документів
translation
Легалізація
Від 175 ГРН
Офіційне підтвердження документів (легалізація) необхідне для того, щоб документ, виданий в одній країні, був законним в інших державах. Легалізація документів застосовується у тих випадках, коли апостилю недостатньо або Україна не має укладених двосторонніх угод з державою, яка Вам потрібна. Бюро перекладів «Вчасно» здійснює легалізацію документів у консульствах іноземних держав в Україні, Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ та інших відомствах.
Замовити дзвінок
Приклади документів
Nostification
Нострифікація документів
Від 3500 ГРН
Нострифікація документів необхідна усім іноземцям, які приїздять на територію України. Це стосується як дипломів про освіту, так і інших документів. Хочете продовжити навчання або влаштуватись на роботу в Україні за отриманою спеціальністю? Тоді Вам необхідно встановити законність виданого диплому та інших документів. Завітайте до нашого офісу і ми Вам допоможемо – проведемо нострифікацію документів швидко та якісно.
Замовити дзвінок
Оформлення довідки про несудимість
Від 280 ГРН
Довідка про несудимість - це документ, який є обов’язковим в конкретних випадках: як от виїзд за кордон, усиновлення або ж отримання дозволу на носіння, зберігання та використання зброї. У таких моментах Вам не обійтись без довідки про несудимість. Не маєте часу зайнятись цим самостійно? Звертайтесь до нас! Бюро перекладів «Вчасно» допоможе Вам у оформленні довідки про несудимість у Львові та Києві. Ми цінуємо Ваш час і проведемо всі необхідні процедури за лічені дні.
Замовити дзвінок
Nostification
Дублікати документів
Від 320 ГРН
Бюро перекладів "Вчасно" займається отриманням дублікатів документів, за умови наявності доручення від клієнта клієнта, у зв'язку з втратою чи пошкодженням їх оригіналів. Дублікати документів, які отримуються, ідентичні оригіналам та мають таку ж юридичну силу, як і втрачені оригінали документів.

Ми також надаємо допомогу в отриманні дублікатів таких документів: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, свідоцтво про смерть, а також освітні документи (атестати, дипломи).
Замовити дзвінок